Danışmanlık Hizmetlerimiz Nelerdir?


Yol soran yolda kalmaz…
Sorularınızın yanıtı ya da sorunlarınızın çözümü için, Elver Danışmanlık’ın iş ve sosyal güvenlik uzmanına, erken emeklilik uzmanına ve ayrıca maluliyet ve engelli oranı tıbbı tespiti yapan doktoruna danışabilirsiniz. Birçok sorun, planlama ya da takibe gerek kalmadan danışmanlık aşamasında çözülebilir. Bazen de işin ya da sorunun doğasıyla ilgili olarak iş planlaması ya da iş takibi gerekebilir.

Bir şeyi gerçekten bilmek, onu anlatmakla olur…
Danışanlar genelde kendisinde olması gereken ya da sunması gereken bilgi ve belgeden habersizdir. Dolayısıyla eksik bilgi ya da eksik evrak söz konusu olacak ve soru soruyu doğuracaktır. Ancak eksiklikler giderildikten sonra görüşme kaldığı yerden devam edebilir. Anlatabilmek için dinlemek gerekir. Aksi halde sağlıklı bir karara varmak mümkün değildir.

Parasız yapılan işin değeri bilinmez…
Danışmanlık ücret karşılığı yapılır. Ön görüşme yapıldıktan sonra sunulacak hizmete göre danışmanlık ücreti belirlenir. Bu ücret 750 TL – 1500 TL arasında değişmektedir. Malulen, Engelli ya da Şartlı Emeklilik ile ilgili iş takibi yapılacak işlerde ise sonuç odaklı iş takibi yapıldığından danışmanlık ücreti alınmaz.

Bugün iyi adımlar atanlar, yarın güzel anılar yaşar…
Elver Danışmanlık; soru ya da sorunlarınızın çözümü için, İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı, Erken Emeklilik Uzmanı, Maluliyet ve Engelli Oranı Tıbbı Tespit Doktoru ile erken emeklilik ve bu konularla bağlantılı hemen her konuda sizi dinliyor, evraklarınızı inceliyor, eksikliklerinizi belirliyor, uzmanlarla görüştürüyor, yeni sorularınız olursa alıyor, yazılı, sözlü ve istenirse görüntülü danışmanlık hizmeti veriyor.
Elver Danışmanlık, sözlü ya da yazılı olarak talep edilen danışmanlık, planlama ve takip hizmetlerine ilişkin görüşlerini ister sözlü, ister yazılı olarak gün içerisinde iletir.