Planlama Hizmetlerimiz Nelerdir?

Gideceği limanı bilmeyene hiçbir rüzgardan fayda gelmez…
Sorularınızın yanıtı ya da sorunlarınızın çözümü için, Elver Danışmanlık erken emeklilik uzmanına, maluliyet ve engelli oranı tıbbı tespiti yapan doktoruna, iş ve sosyal güvenlik uzmanına planlama yaptırabilirsiniz.

Hedeflerin tespitini yapmadan hedeflere ulaşılmaz…
Birçok sorun danışmanlık aşamasında çözülemez. İş planlaması ya da iş takibi yaptırmak gerekir. İyi şeyler planlamayla olur. Planlayanlar, planlamanın önemini bilenler, ulaşacağı limana en erken ve en kısa yoldan gidenlerdir. Planlama yaptıranlar tedbirlidir. İşe ya da soruna göre, tarafların rızası, zamanı ve koşulları dikkate alınarak yapılan planlamayla sağlıklı bir sonuca varılabilir. Malulen, engelli, şartlı erken emeklilik ancak iyi bir planlamayla ya da iş takibiyle mümkün olabilir.

Parasız yapılan işin değeri bilinmez…
Planlama ücret karşılığıdır. İşin mahiyetine göre planlama ücreti belirlenir. Bu ücret 1500 TL – 2500 TL arasında değişmektedir. Malulen, Engelli ya da Şartlı Emeklilik ile ilgili iş takibi verilen işlerde sonuç odaklı iş takibi yapıldığından planlama ücreti alınmaz.

İyi şeyler yalnızca planlanırsa olur, kötü şeyler kendiliğinden olur…
Elver Danışmanlık; soru ya da sorunlarınızın için, İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı, Erken Emeklilik Uzmanı, Maluliyet ve Engelli Oranı Tıbbı Tespit Doktoru ile erken emeklilik ve bu konularla bağlantılı hemen her konuda sizi dinliyor, evraklarınızı inceliyor, eksikliklerinizi belirliyor, uzmanlarla görüştürüyor, yeni sorularınız olursa alıyor, yazılı ve sözlü planlama hizmeti veriyor.
Malulen, engelli, şartlı erken emeklilik ancak iyi bir planlamayla ya da iş takibiyle mümkün olabilir.
Daha düşük prim ödeyerek, daha az çalışarak ve daha yüksek maaş alarak erken emekli olabilmenin tek yolu erken emeklilik planlaması yaptırmaktır.

Plansız işler zaman ve para kaybettirir
Elver Danışmanlık, sözlü ya da yazılı olarak talep edilen danışmanlık, planlama ve iş takibi hizmetlerine ilişkin görüşlerini ister sözlü, ister yazılı, ister görüntülü olarak gün içerisinde iletir.